Reagujte bez životopisu

Servisný technik

VARIOMONT, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacPlat na základe osobnej dohody a schopností uchádzača či už fix + nadčasy alebo každý mesiac presne podľa odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis manipulačnej techniky na prekládku odpadov Fuchs , Sennebogen ,JCB
-servis lisovacej techniky Presona , Europress,PAAL ,BOA - horizontálne lisy
- oprava a diagnostika elektroinštalácie - znalosť prípadne niektorá z vyhlášok vítaná
-oprava a diagnostika hydrauliky
- oprava mechanických komponentov
-komunikácia so zákazníkom a riešenie problémov podľa potreby

Služobné vozidlo ,služobný mobil,

Sme rodinná firma zaoberajúca sa servisom zariadení v oblasti odpadového hospodárstva - manipulačná technika a lisovacia technika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
-časová flexibilita
- ochota učiť sa

Sme rodinná firma zaoberajúca sa servisom zariadení v oblasti odpadového hospodárstva - manipulačnej techniky a lisovaciej techniky svetových značiek .
ID: 4164206  Datum zveřejnění: 18.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac