Správce duševního vlastnictví

Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Suvorovova 195, 742 42 Šenov u Nového Jičína, Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 Koordinace uzavírání smluv o utajování citlivých informaci.
 Údržba platnosti stávajících smluv
 Udržba a rozvoj systému správy dokumentů a databází
 Zajišťování informovanosti o aktuálně platných procesech ve svěřené oblasti
 Komunikace a koordinace s externími právníky a odborníky v oblasti ochrany DV
 Denní písemná komunikace v AJ
 Zodpovědnost za vedení svěřené agendy
 Zpracovávání podkladů pro finanční potřeby
 Operativní řešení úkolů mimo oblast ochrany DV
 Udržuje a rozvíjí dobré vztahy s interními i externími zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
• 25 dní dovolené
• Sick Days – 2dny/rok
• Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• Příspěvek na stravování
• Variabilní bonusový systém
• Možnost jazykového a odborného vzdělávání
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ nebo VŠ
• AJ středně pokročilá úroveň (aktivní využití především písemnou formou)
• Praxe s vedením kanceláře
• Schopnost orientace v legislativě
• Trpělivost, pečlivost a schopnost perfektně si organizovat práci
• Výborné komunikační schopnosti
• Samostatnost a iniciativa
• Schopnost nalézt kompromis

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Varroc Lighting Systems v České republice je centrem vývoje a předním světovým výrobcem světelné techniky, forem a nástrojů pro automobilový průmysl. Mezi hlavní zákazníky patří společnosti Ford, VW, PSA, Jaguar, Land Rover, GM, Mercedes a Bentley.

S téměř 2300 zaměstnanci v České Republice nabízí společnost Varroc Lighting Systems uplatnění v Technickém centru zaměřeném na výzkum a vývoj světelné techniky v oblastech optiky, mechanické konstrukce a elektroniky. Vývojové centrum se nachází v Novém Jičíně a nově rovněž v Ostravě. Možnost uplatnění nabízí i výrobní závody a nástrojárna v Novém Jičíně a Rychvaldě, které se zaměřují na sériovou výrobu světelné techniky a návrh a výrobu forem, příslušenství a specializovaných strojů k podpoře výroby světelné techniky. Více informací o společnosti je k dispozici na www.varrocgroup.com.
ID: 3194386  Datum zveřejnění: 21.9.2017