Číšník/Servírka

Vavřinec group s.r.o.

Místo práce
Pec pod Sněžkou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Luxusní aparthotel Svatý Vavřinec hledá nové kolegy na pozici číšník/servírka.

Do našeho týmu uvítáme milého a zodpovědného člověka, který je zapálený pro svou práci.

Požadujeme:
- praxi v oboru alespoň 1 rok
- dobré vystupování
- znalost vín, alkoholu výhodou

Nabízíme:
- 120,- hod netto
- krátký/dlouhý týden
- HPP (vše přiznané na pásce)
- ubytování v samostatném pokoji za 2500,- v nově zrekonstruovaném baráčku (vlastní wc,sprcha,kuchyňka v každém pokoji)
- snídaně zdarma, obědy za 40,- (polévka, hlavní chod)
- pracovní uniformu
- % z tržby, dýška, bonusy z prodaného sortimentu
- benefity: možnost využít hotelové wellness

V případě zájmu zašlete prosím své CV na email: [email protected]

Rádi Vás u nás uvítáme na pohovoru a zkoušce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Aparthotel Svatý Vavřinec se nachází přímo v centru města Pece pod Sněžkou.

Nový Aparthotel Svatý Vavřinec nabízí komfortní designové ubytování a řadí se do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů v Peci pod Sněžkou. Každé z našich studií nebo apartmánů nabízí harmonii spojenou s designem, komfortem a pohodlím.
ID: 3934440  Datum zveřejnění: 7.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc