Sales Manager

Vavřinec group s.r.o.

Místo práce
Pec pod Sněžkou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.9.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

4*Aparthotel Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou v Krkonoších přijme na pozici SALES MANAGERA flexibilního kreativního pracovníka, na HPP nebo ŽL.

Náplň práce
- vyhledávání nových možností pro prodej hotelové kapacity
- správa sociálních sítí
- vyhledávání a komunikace s firemní klientelou, zpracovávání firemních akcí, eventů, svateb atd.
- správa cenové politiky hotelu, revenue management, reporting
- kalkulace balíčků, pobytů a tvoření nových nabídek
- správa webových stránek aparthotelu
- komunikace s majiteli apartmánů v rámci aparthotelu a správa jejich rezervací
- příprava a kontrola účetních podkladů pro účetnictví aparthotelu

Požadujeme
Požadujeme kreativního, komunikativního, zodpovědného a flexibilního člověka, zaměřeného na zákazníka.

Dále požadujeme:
- znalost angličtiny nebo němčiny
- komunikační dovednosti, manažerské dovednosti výhodou
- základy účetnictví
- orientace v obchodních dovednostech a komunikace
- orientace v revenue managementu a flexibilní cenotvorbě
- znalost PMS Previo výhodo
- čistý trestní rejstřík

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
Nabízíme HPP nebo práci na ŽL s atraktivním cenovým ohodnocením. Provize z dojednaných akcí, premie, zvýhodněné stravování a ubytování. Možnost dalšího vzdělávání.

Účastnit se nového projektu a zázemí krásného nového aparthotel přímo v centru Pece pod Sněžkou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Previo - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Aparthotel Svatý Vavřinec se nachází přímo v centru města Pece pod Sněžkou.

Nový Aparthotel Svatý Vavřinec nabízí komfortní designové ubytování a řadí se do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů v Peci pod Sněžkou. Každé z našich studií nebo apartmánů nabízí harmonii spojenou s designem, komfortem a pohodlím.
ID: 3943641  Datum zveřejnění: 28.7.2020