Obchodní manažer/ka - Čechy

VELOX-WERK s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsícprovize z prodeje, příspěvek na dovolenou (v případě plnění plánu), 13. plat (v případě plnění plánu)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Péče o stávající zákazníky
Aktivní obchodní činnost a vyhledávání nových obchodních příležitostí ve svěřeném regionu
Odpovědnost za obchodní výsledky ve svěřeném regionu
Zpracování nabídek a technická podpora
Pravidelné zpracování reportu
Spolupráce v rámci obchodního oddělení jako celku
Spolupráce v oblasti marketingu
Spoluorganizace firemních prezentací, odborných školení a zákaznických setkání

Požadujeme:
Minimálně SŠ vzdělání STAVEBNÍHO SMĚRU (ideálně zaměření na pozemní stavby)
Znalost čtení stavebních výkresů a schopnost zpracování výpočtu spotřeby stavebních prvků
Praxi v prodeji stavebních materiálů
Časovou flexibilitu, obchodní dovednosti
Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
Základní znalost NJ výhodou, není podmínkou
PC uživatelské dovednosti na pokročilé úrovni (Word, Excel, Outlook, zaučení do IS Vision)
Komunikativnost a příjemné vystupování
Cílevědomost, samostatnost, ale také schopnost týmové práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Potřebné vybavení (firemní automobil – i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon)
Možnost práce home office
Zázemí prosperující mezinárodní stabilní firmy
odpovídající platové ohodnocení, včetně bonusových složek
příspěvek na stravování
smlouva na dobu neurčitou, 3 měsíční zkušební doba
po roce 25 dní dovolené a příspěvek na důchodové pojištění
nástup možný ihned

Informace o náboru

Vybraní zájemci budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

SŠ vzdělání STAVEBNÍHO SMĚRU (ideálně zaměření na pozemní stavby)

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost VELOX-WERK s.r.o. využívá bezchybně propracovanou technologii výroby stavebního systému VELOX, který je vhodný pro všechny druhy staveb. Stavební systém VELOX vznikl před 60-ti lety v Rakousku a postupem času se úspěšně rozšířil i mimo jeho území. Také v České republice založila rakouská VELOX-WERK GmbH v roce 1995 svou dceřinnou společnost pod názvem VELOX-WERK s.r.o. Hranice. Kromě ní působí v ČR také prodejní a stavební organizace, které svými službami vyhoví veškerým požadavkům zákazníka.
ID: 3854714  Datum zveřejnění: 23.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc