Assistant/e à l'Ambassade

Velvyslanectví Tuniské republiky

Místo práce
Nad Výšinkou 1325/7, Praha 5, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
cca 23500 netto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

L'Ambassade de Tunisie à Prague, cherche un/une assistant/e administratif/ve, organisé/e, méthodique et rigoureux/se dans son travail et capable de travailler en équipe. L'assistant/e assurera la traduction et les différentes tâches administratives au sein de l'Ambassade et du Service consulaire. Le/la candidat/e doit maîtriser le français, l'anglais et le tchèque, ainsi que les logiciels informatiques de base (MS office). Niveau d'éducation exigé : Diplôme de Bac.

Zaměstnanecké výhody, benefity

35 hodin týdně

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Francouzský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Velvyslanectvi Tuniske republiky v Praze
ID: 3393957  Datum zveřejnění: 18.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: cca 23500 netto