PR & Social Media Specialista

Vestar Group a.s.

Místo práce
Rozvadov, Česko, Tachov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koordinace PR aktivit KINGS - protože toho můžeme dělat opravdu hodně a hledáme někoho, kdo to zvládne - zatím sám, postupně možná i s týmem.
Zajištění komunikace KINGS na sociálních sítích - protože chceme více komunikovat o tom, jak je to u nás úžasné a co se u nás právě teď děje - na Facebooku emočně a videi, na Twitteru se zaměřením na fakta a na Instagramu za pomoci hezkých fotek plných příběhů.
Příprava tiskových zpráv a jejich efektivní distribuce - protože máme perfektní obsah, jen ho dostat na papír a poslat těm správným médiím.
Příprava podkladů pro mediální partnery - protože oni o nás chtějí psát a od Tebe potřebují dodat příběhy, ukázat to nejlepší, co v KINGS máme, případně je našimi prostory provést a seznámit s klíčovými lidmi pro rozhovor.
Být pravou rukou marketingového ředitele KINGS - protože Ty budeš součástí dění na místě, ty budeš v KINGS za marketing a musíš si občas poradit i s novými věcmi a vyřešit je na místě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Chuť a zájem se věnovat marketingu a komunikaci - protože o tom to hlavně je - co neumíš, Tě rádi naučíme, ale musíš prostě chtít.
Dobrou orientaci v pokeru a v tom, jak to na KINGS chodí - protože je důležité vědět, na koho s můžeš obrátit a co kdo dělá.
Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka.
Samostatnost a kreativitu - protože budeš denně vymýšlet nové příběhy a nikdo to za Tebe neudělá ;-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rozvadovské casino King's patří k největším evropským poker roomům a svým návštěvníkům nabízí ty nejlepší turnaje a služby 24/7. Samozřejmostí je také zajištění kompletního servisu hostům v podobě restaurace a ubytování v 5* hotelu.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

Vestar Group a.s.
Rozvadov 7
348 07 Rozvadov
www.pokerroomkings.com
ID: 3499804   Datum zveřejnění: 24.9.2018