Jsme moderní veterinární laboratoř působící na trhu od roku 2007. Jsme lídry v oblasti veterinární diagnostiky, díky našemu dynamickému rozvoji se otevíráme novým trhům.

Náplň práce:

  • Posilování značky Veteo ve svěřené oblasti, budování vztahů s potenciálními zákazníky
  • Vytváření sítě uživatelů služeb, péče o kontakt, nabídka služeb, poradenství
  • Realizace prodejních a marketingových předpokladů,
  • Zastupování společnosti na veletrzích a konferencích,
  • Podávání zpráv o činnostech prováděných v souladu s požadavky společnosti.

Požadavky:

  • Vzdělání v oborech: veterinární lékařství, biologie, biotechnologie nebo příbuzné
  • Zkušenosti v prodeji podpořené úspěchy
  • Schopnost snadného navazování a udržování dobrých vztahů
  • Samostatnost a dobrá organizace práce, vysoká osobnostní kultura
  • Preferovaná oblast bydliště: Praha a okolí
  • Vítány jsou znalosti z veterinárního, laboratorního či příbuzných oborů

Nabízíme:

  • Zaměstnaneckou smlouvu
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Přátelskou pracovní atmosféru
  • Prodejní školení
  • Nástroje nezbytné pro práci, tedy služební auto, telefon a notebook

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis na: [email protected]

ID: 4463971  Datum zveřejnění: 11.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc