Kuchař/ pizzař začátečník

ViaCulinaria s.ro

Místo práce
Spálená 22, Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kuchaře/pizzaře do otevřené kuchyně. Místo výkonu Vapiano Quadrio nebo Vapiano Chodov . Díky prověřenému systému tréninků rychle zaučíme i méně zkušené uchazeče nebo úplné začátečníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Flexibilní pracovní dobu – dle preferencí kandidátů (krátký/dlouhý týden nebo pravidelné 8,5 hodinové směny)
• Smlouvu na HPP nebo DPP
• Jistotu výdělku a férové platové podmínky, plat dle odpracovaných hodin, nabízíme placenou směnu na zkoušku
• Možnost růstu v rámci expanze našich poboček
• Nástup ihned nebo dohodou
• Slevu 50 % na všechna naše jídla a nealko nápoje.

Informace o náboru

Nábor probíhá kontinuálně. Zájemci, prosím pošlete životopis na jobs@vapiano.cz

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Viaculinaria je českou pobočkou úspěšné slovenské gastronomické skupiny Bencik Culinary Group, která vstoupila na český trh otevřením světoznámého konceptu Vapiano. Nyní hledá pro svůj další nový gastronomický koncept zaměstnance na pozici KUCHAŘ.

Žerotínova 40
130 00 Praha 3
ID: 3163331   Datum zveřejnění: 17.10.2017   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25 000