Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Záhradník s praxou

VICENA Gartengestaltung & Gartenpflege (Dipl.-Ing. Lubomir Vicena)

Miesto práce
Liesing, Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiac13. a 14. plat zo zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

realizácie a údržby záhrad, rez živých plotov, pokladanie trávnikov, výsadba, kosenie, strihanie, závlahové systémy; drobné murárske práce ako chodníky, obrubníky, suché múriky sú vítané

13. a 14. plat zo zákona, dobrý kolektív
Ubytovanie NEPOSKYTUJEME
Od 01.04.2023 rakúsky pracovný trh otvorený pre ukrajinských občanov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo (nie je podmienkou)

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

záhradnícke práce - realizácie a údržby

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

murárske zručnosti vítané, flexibilita, vodič, priateľské vystupovanie, zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč

Firma bola založená v roku 2015 vo Viedni a pôsobí v oblasti realizácie a údržby súkromných a firemných záhrad a objektov. Hovoríme po slovensky, nemecky a anglicky.
www.vicena.at

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Dipl. Ing. Lubomir Vicena
Tel.: +4369911201219
E-mail: poslať životopis
ID: 4521140  Datum zveřejnění: 15.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac