Manažér/ka Bistra FACH

VIKING, s.r.o.

Miesto práce
Ventúrska, Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2024
2 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností a znalostí uchádzača, kde Vám bude odprezentovaný aj motivačný program ohodnocovania ako pohyblivá zložka k základnej mzde.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​FACH Bistro je moderné a dynamické miesto, kde sa stretáva hrdá gastronómia, inovatívne prístupy a priateľská atmosféra. Naším cieľom je poskytovať hosťom zážitky a vytvárať prostredie, kde sa budú cítiť príjemne . Hľadáme skúseného manažéra/ku, ktorý/á bude zodpovedný/á za bezproblémovú prevádzku a ďalší rozvoj nášho Bistra.​
Ak je gastronómia tvojou vášňou a hospitality tvojou prirodzenosťou potom hľadáme práve Teba!

Požiadavky na vhodného kandidáta:

  • Riadenie každodennej prevádzky FACH Bistra
  • Zabezpečovanie vysokého štandardu servisu a kvality nápojov
  • Plánovanie, organizovanie a koordinovanie práce tímu
  • Sledovanie zásob a zabezpečovanie efektívneho hospodárenia s tovarom
  • Riešenie reklamácií a požiadaviek zákazníkov
  • Nábor, školenie, rozvoj a motivácia zamestnancov
  • Monitorovanie finančných výsledkov a zostavovanie reportov
  • Spolupráca na marketingových a propagačných aktivitách
  • Prinášanie nových nápadov, postrehov, podnetov a neustály rozvoj Bistra
  • Spracovanie denných tržieb podľa protokolu
  • Koordinácia s ostatnými časťami prevádzky

  • pracovná doba do 18:30hod.
  • celofiremná zimná dvojtýždňová dovolenka
  • zamestnanecká strava zadarmo
  • 20% zľava na prevádzkach FACH Bistra
  • teambuildingy 3x ročne
  • práca v krásnych historických priestoroch v modernom šate v modernými technológiami​

Svoj životopis spolu s motivačným listom zašlite na adresu [email protected] a my Vás pozveme na pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hoteliérstvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť prevádzkujúca FACH Bistro a FACH Juice shop

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Linda Žišková
E-mail: poslať životopis
ID: 4838534  Datum zveřejnění: 24.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac