Obchodní zástupce

Violet Kangaroo s. r. o.

Místo práce
Jihomoravský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
02.05.2018
Mzdové podmínky (brutto)
ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích (základní mzda + pohyblivá složka)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dovozce dětských cukrovinek a pochutin s tradicí a postavením na trhu hledá vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce (HPP).
Náplní práce OZ:
- prodej cukrovinek do maloobchodních, velkoobchodních prodejen ve svěřeném regionu na základě objednávkového systému
- péče o stávající zákazníky
- vyhledávání nových zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

-služební osobní vůz
-služební telefon
-služební tablet

Informace o náboru

Nabízíme:
- zajímavou práci v dynamickém týmu s možností osobního růstu
- ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích (základní mzda + prémie)
- odborně zaškolíme a poskytneme podporu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Předpokladem je samostatná, cílevědomá osobnost, dobré prodejní schopnosti, silná orientace na výsledek.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma působí na českém trhu již od roku 1991, distribucí dětských cukrovinek a pochutin se zabývá od roku 1992.
Distribuci zajišťujeme prostřednictvím týmu obchodních zástupců, kteří působí ve všech oblastech naší republiky.
Ať jste velkoobchod či prodejna potravin, naši obchodní zástupci Vás ochotně navštíví a nabídnou Vám ty nejlepší produkty nejen pro děti.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2551524  Datum zveřejnění: 17.4.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích (základní mzda + pohyblivá složka)