Можливість для людей з України

Provozní manažer

VIP MAX

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
09.01.2023
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícVáš nástupní plat jako vedoucího provozu na plný úvazek je 45 000 Kč hrubého měsíčně . V příštích letech jsou příležitosti pro další rozvoj a spolupráci .

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naší kancelář v Praze hledáme nové zaměstnance v souvislosti s provozem a obsluhou našich bytů na různých místech v Německu a České republice .

Oblasti vaší odpovědnosti:
1. Zajištění každodenního provozu přidělených obslužných bytů v souladu se zákonem a normami.
2. Řízení našich každodenních vztahů s místními dodavateli, zaměstnanci a zajištění stálé úrovně kvality.
3. Koordinace našich úklidových týmů na jejich příslušných místech a také koordinace preventivní údržby a údržby s cílem chránit a udržovat fyzický stav našich zařízení
4. Písemný a telefonický kontakt s našimi hosty, stejně jako vyřizování a odpovídání na dotazy zákazníků před, během a po jejich pobytu
5. Podpora a pomoc operačnímu týmu s dalšími úkoly.

Váš nástupní plat jako vedoucího provozu na plný úvazek je 45 000 Kč hrubého měsíčně .
V příštích letech jsou příležitosti pro další rozvoj a spolupráci .

Požadavky:
zkušenosti s krátkodobými pronájmy nebo spolupráce s Airbnb, rezervační platformy jsou velmi vítány.
Organizační schopnosti, schopnost rychle a samostatně se rozhodovat, dobrá paměť, odolnost vůči stresu, multitasking .
Komunikační dovednosti, zaměření na zákazníka, dynamika a pozitivita, chuť růst, učit se, rozvíjet se.
Znalost angličtiny, češtiny, ruštiny .
Pokročilý uživatel PC a smartphonu. Schopnost přizpůsobit se různým aplikacím a platformám
Schopnost pracovat s Photoshopem nebo jinými grafickými programy (Canva) je výhodou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky:

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytovanie práce a personálne poradenstvo.
ID: 4495909  Datum zveřejnění: 6.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc