Можливість для людей з України

Manažer prodeje

VIP MAX

Místo práce
Voctářova 2497/18, Praha 8-Palmovka, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2023
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost SCANROC, SE výrobce provětrávaných fasád SCANROC hledá prodejce svých produktů v Česku a na Slovensku

Úkolem je úspěšný prodej provětrávaných fasád SCANROC se všemi druhy obkladu:

betonového, keramiky cihelového a širokého formátu.

Funkční povinnosti spočívají v hledání kontaktů a navázání partnerství zajišťujících pravidelnou poptávku po fasádních produktech SCANROC. Pravidelné služební cesty do výše uvedených zemí budou povinné.

Společnost poskytuje pracoviště v biznes - centru Palmovka, služební auto a potřebné znalosti pro úspěšné plnění zadaných úkolů.

Měsíční odměna:

Fixní plat -30 000 Kč + KPI (indikátor funkčnosti obchodníka)

Celkový KPI se skládá z: KPI 1 ( procesní ) -20 000 Kč + KPI 2 (výsledkový ) -1% z prodejní ceny bez DPH.

Pro KPI 1 existuji plány, který musí obchodník splnit. Nesplnení jednoho z bodů uvedených v plánech znamená, že odměna za tento plan nebude vypočítána.

KPI 1- se skládá ze dvou položek: 1 -denní, 2 - měsíční

1. 10 hovorů denně, nejméně 3 úspěšné hovory s potenciálními zákazníky (setkání nebo získání projektové dokumentace zákazníka)- 10 000 Kč

2. 20 nabídek měsíčně vytvořenych na základě ziskáné projektové dokumentace nebo předběžného výpočtu zákazníka-10 000 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Architektura a inženýrské činnosti

Working with clients who contact the company, processing leads - this is mainly telephone counseling;

maintaining and developing business relationships with existing and new customers; customer needs assessment;

At least 6 months experience in sales (in this area would be an advantage)

Experience with the Microsoft Office suite

ability to negotiate and persuade

the ability to communicate with people of all ages, status or field of activity

Desire to learn and develop in the field of sales.

Knowledge of Czech and English

Sociability, customer focus, dynamism and positive activity, desire to grow, learn, develop.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytovanie práce a personálne poradenstvo.
ID: 4517185  Datum zveřejnění: 9.2.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc