Reagujte bez životopisu

Konzultant zákaznického centra

Vistula Group Sp. z o.o.

Místo práce
Práce z domu
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 60 000 Kč/měsícZákladní složka mzdy ( 32 000 Kč brutto) + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Telefonická a emailová obsluha zákazníků internetového obchodu
- Kontakt se zákazníky z databáze našeho internetového obchodu

Důležitá informace pro uchazeče: První, přibližně dva měsíce práce se provádějí z kanceláře v Katovicích (Polsko). Naše společnost nabízí příspěvek na ubytování ve výši 70-80% ceny ubytování a také pomáhá ve zprostředkování ubytování na tento čas.
Po této době se práce provádí formou home office.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Velmi dobré platové podmínky
- Profesionální školení obsluhy zákazníka
- Profesionální a příjemné pracovní prostředí
- Práce od 8:00 do 16:00. Vážíme si přístupu Work – Life – Balance
- Získávání cenných prodejních zkušeností
- Pokud nemáte zkušenosti v oblasti obsluhy zákazníka, jsme vám celou dobu, plně k dispozici. Naučíme Vás všechno!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Mírně pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vistula Group Sp. z o.o. se zabývá prodejem doplňků výživy různého druhu. Od roku 2019 působíme na trzích v rámci Střední Evropy. Ročně obsluhujeme několik desítek tisíc zákazníků.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 4387870  Datum zveřejnění: 25.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc