Specialista/ka zdraví a dietologie

Vít Schlesinger (MPSV)

Místo práce
nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2012-08-20
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti dietetiky a výživy (22650)

Pracoviště a kontakty

Firma:Vít Schlesinger, IČ 76018393
Pracoviště:Vít Schlesinger - pracoviště, nám. T. G. Masaryka 2433, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2012-08-20
Mzdové rozpětí:od 12000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:(ND) Specialista/ka zdraví a dietologie

Požadujeme
" SŠ/VŠ vzdělání (vzdělání v oboru velkou výhodou), minimální požadované vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou.
" prokazatelné znalosti z oboru zdraví a dietologie (možnost dalšího vzdělávání a certifikace)
" kladný vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě
" min. 1 rok praxe ve zdravotnictví nebo obchodní činnosti
" ochotu dále na sobě pracovat a schopnost učit se
" výborné prodejní, prezentační, organizační a komunikační schopnosti
" zákaznicky orientovanou osobnost
" uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
" aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu
" dynamickou osobnost příjemného vystupování
Nabízíme
" práci pro novou a dynamicky se rozvíjející společnost na trhu
" odpovídající finanční ohodnocení (fixní odměna + bonusový systém odvislý od dosažených tržeb)
" práci na zkrácený či na hlavní pracovní poměr
" vstupní proškolení v systému od mateřské společnosti
" možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu
" příjemné pracovní prostředí
Náplň práce
" poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu
" zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny
" průběžné rozvíjení prodejních a obchodních znalostí a dovedností

Benefity: provize z prodeje, příspěvek na vzdělání, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení.

Zájemci o pracovní místo zasílají své životopisy i s fotografií na e-mail.

Poslední změna:2012-07-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín, ZLA242353U, 3963950785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou