Chceš sa presťahovať do Nórska a pracovať pre jeden z najväčších lekárenských reťazcov?

Si farmaceut a máš chuť sa rozvíjať, učiť sa nový jazyk a bývať v idylickom Nórsku? Vitusapotek je jednou z 3 najväčších sietí lekární v Nórsku s 314 lekárňami po celej krajine a hľadáme farmaceutov ktorí majú chuť sa presťahovať do Nórska a pracovať pre nás. Spolu s nami dostaneš dobrú možnosť odštartovať kariéru farmaceuta v Nórsku.

Požiadavky:

• ukončené magisterské štúdium v odbore Farmácia ktoré je predpokladom na získanie dostať tie Nórskej autorizácie povolenia na výkon povolania
• Uvítame aj záujemcov z radov študentov 4. a 5. ročníka štúdia farmácie.
• Ochota naučiť sa nórsky jazyk

Ponúkame:

• zabezpečíme kurz nórskeho jazyka
• dobré pracovné podmienky s rôznorodou pracovnou náplňou a možnosťou kariérneho rastu
• možnosti profesionálneho a osobného rastu (webináre
, online kurzy, manažérske kurzy)
• Týždenný pracovný čas 37,5 h (zahŕňa platenú polhodinovú obednú prestávku)
• 5 týždňov platenej dovolenky
• Pomoc s nájdením bývania
• Pomoc pri začiatkoch v novej krajine
• Naši HR poradcovia budú nápomocní pri celom procese presťahovania a začatia života v novej krajine

Pracovná náplň:

• expedovanie zákazníkov lekárne s receptom a aj bez receptu.
• Spolu so zvyškom tímu pracovať na dosiahnutí vytýčených cielov pre danú lekáreň
• zadefinovať potreby zákazníkov a na ich základe im odborne poradiť
• zaujímavá práca plná výziev
V prípade otázok ohĺadom práce a pozícií vo Vitusapotek nás možte kontaktovať na emailovej adrese [email protected] alebo na telefónnom čísle: +47 40582626 (v anglickom jazyku).

Pohovory sa uskutočnia online v anglickom jazyku (Teams).

Jazykové kurzy:

Jazyk je dôležitým nástrojom k vytváraniu dobrých vzťahov so zákazníkmi v našich lekárňach vo Vitusapotek. Preto sme sa rozhodli nastaviť požiadavku na nórsky jazyk na úrovni B2 pre našich zamestnancov, ktorých nie je nórsky jazyk ich materinský. To by malo zaistiť dobrú komunikáciu a vedenie zákazníkov. Sme dobre pripravení na uchádzačov zo zemí mimo Nórska, takisto sme schopní zaistiť jazykové kurzy pre tých správnych kandidátov a solídne nástupné obdobie.

Farmaceutická prax v Nórsku pre študentov 5. ročníka farmácie

Študenti sa počas praxe budú môcť zoznámiť

  • so systémom nórskeho lekárnictva, ktorý je odlišný od lekárnictva na Slovensku
  • so základnými predpismi, ktoré sa týkajú výdaja a úhrady liekov
  • s elektronickým kvalitatívnym systémom, kde sú uložené všetky potrebné SOP (štandardné operačné procedúry)
  • s elektronickým portálom pre vzdelávanie zamestnancov lekárne
  • so skladovým systémom liekov/produktov
  • so službami farmaceutov pre pacientov, ktoré sú hradené z verejného poistenia - inhalasjonveiledning (informovanie/zaučenie pacientov o správnom pouzivani liekov pre inhaláciu), medisinstart (rozhovory s pacientmi ohľadom užívania liekov na vysoký krvný tlak a zníženie hladiny cholesterolu).
  • s aplikáciou vakcín v lekárni
Mám záujem
ID: 4575807  Datum zveřejnění: 22.12.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac