Skladník/Skladnice – sezónní výpomoc

VIVANTIS a.s.

Místo práce
Pardubická 528, Chrudim IV, Chrudim, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Příjem/výdej zboží a jeho kontrola.
* Kontrola a udržování aktuálních EANů.
* Inventarizace zboží.
* Zadávání informací o zásilce do online podání.
* Balení zásilek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr se zajímavým finančním ohodnocením.
* Nástup možný ihned nebo od října – pracovní poměr může být do konce roku, ale v případě vzájemné spokojenosti si můžeme promluvit o prodloužení.
* Je to ideální příležitost, jak si přivydělat na vánoční dárky v přátelském kolektivu.
* Nakouknete pod pokličku úspěšného e-shopu, který je součástí Mall Group.
* A také máme hromadu benefitů (stravenky, příspěvky na spoření/pojištění, legendární firemní akce, VIP nákupy v rámci Mall group, …).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

VIVANTIS a.s. je ryze česká společnost, působící na internetovém trhu již od roku 2001. Je předním internetovým prodejcem v ČR. Zabývá se především prodejem parfémů, hodinek, šperků a produktů pro zdraví i krásu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3989112  Datum zveřejnění: 20.10.2020