Можливість для людей з України

Video Editor - Home office (Gaming)

VIVUGA

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 900 EUR/mesiacvýška odmeny závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme VIVUGA, rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá sa zameriava na vývoj a distribúciu free-to-play hier pre platformy android a iOS. Našim každodenným cieľom je prinášať zábavu miliónom hráčom na celom svete a budovať unikátnu komunitu gamerov.

Pre dosiahnutie týchto cieľov nám momentálne chýba šikovný video dizajnér, ktorý bude schopný pomôcť prilákať nových hráčov pre naše nové ale aj existujúce hry. Kreatívny video producent, ktorý je doma v nástrojoch Adobe balíka, je odhodlaný sa neustále posúvať dopredu a vo svojom voľnom čase si niekedy niečo zahrá resp. má prehľad v najnovších trendoch v hernom odvetví. Veľkou výhodou sú predchádzajúce skúsenosti s tvorbou digitálnych reklám na sociálne siete pre hry alebo e-commerce.

Tvojou náplňou práce bude:
- Tvorba a strih videí z mobilných hier - 2D/3D motion design
- Vytváranie krátkych reklamných video spotov, ktoré zaujmú milióny hráčov po celom svete
- Analýza výkonu vytvorených kreatív
- Návrh nových nápadov a konceptov kreatív na základe analýzy výkonnosti
- Export a príprava video assetov pre potreby reklamných kampani pre platformy Google Ads, Facebook Ads, a iné.
- Spolu podieľanie sa na vytváraní reklamných stratégií a kampani, úzka spolupráca s ostatnými členmi tímu

- Práca v mladom a priateľskom prostredí na zaujímavých a kreatívnych projektoch v malých tímoch
- Flexibilná pracovná doba
- Full Home office so zriedkavým dochádzaním do Košíc (pár krát do roka)
- Ak ti Home office nevyhovuje, je možné pracovať z našej klimatizovanej kancelárie v centre Košíc kde je všetko potrebné čo k práci a komfortu potrebuješ
- Koncoročné bonusy na základe úspešnosti produktov
- Príspevok/preplácanie vzdelávacích kurzov, firemná kultúra založená na podpore kariérneho ale aj osobnostného rastu

Vaše portfólio, životopis a všetky relevantné referencie smerujte na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Premiere Pro - Pokročilý
Adobe After Effects - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

- Min. 3 roky profesionálnych skúsenosti v oblasti video tvorby
- Máš excelentné znalosti Adobe Creative Suite produktov - hlavne Premiere Pro a After Effects
- Si schopný digitálne navrhnúť koncepty kreatív a vytvárať videá
- Máš skúsenosti a znalosti v oblasti grafického dizajnu, typografie a vytváraniu layoutov
- Mal by si byť kreatívny s dôrazom na detail, schopný samostatne pracovať, komunikatívny s dobrou seba prezentáciou a niekedy, ak je potrebné, odhodlaný obetovať extra čas práci
- Anglický jazyk - min. úroveň B2 s dôrazom na písanú formu jazyka

Čo je veľkou výhodou:
- Skúsenosti s vytváraním video kreatív pre e-commerce alebo mobilné hry
- Znalosť vytvárania obsahu pre sociálne siete (Facebook, Instagram, Tiktok a pod.)
- Si gamer a máš predchádzajúce skúsenosti v hernom priemysle na podobnej pozícií
- Máš skúsenosti s akýmkoľvek iným softvérom na úpravu videa (Final Cut Pro a pod.)

Sme VIVUGA - herné štúdio a našim cieľom je tvoriť hry, vďaka ktorým vytvárame priestor pre milióny hráčov hľadajúcich zábavu. Usilovne pracujeme na tom, aby používatelia po celom svete našli v ich mobilných zariadeniach formu oddychu, relaxu a chvíľkového úniku od každodenných problémov reálneho sveta.
ID: 4426536  Datum zveřejnění: 3.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac