Administrativní pracovník a pomocník dispečera

VJM Frigotrans s.r.o.

Místo práce
Ringhofferova 115/1, Praha-Zličín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
15 000 - 25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

1. Administrativa
1.1. Vystavení a přijetí faktur
1.2. Doplnění a oprava dokumentu,smluv,dohod
2. Dispečink
2.1. Sledování a zadávaní trasy pro řidiče
2.2. Vedení dispečerské plachty
3. Hledání nových zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dohodou

Informace o náboru

V naší firmě najdete veselý kolektiv, který je vždy rád novým zaměstnancům.

Každému zaměstnanci nabízíme školení a možnost se zozvíjet v oboru doprava a logistiky.

Znalost cizích jazyku u nás ve firmě se dobře cení (obzvlášť francouzština)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Ruský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
WordPress - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

1. Odolnost vůči stresu
2. Komunikativnost
3. Toužení se naučit nový profesi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

VJM Frigotrans s.r.o. se specializuje na silniční přepravu nákladů, ať jde o vnitrostátní dopravu, dovoz či vývoz v zemích Evropské unie, i mimo ni.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3473295  Datum zveřejnění: 19.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15 000 - 25 000 Kč