Práca v skladoch aj bez znalosti jazyka - Anglicko (Stoke-on-Trend,Manchester)

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Stoke on Trend, Manchester, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
30.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
£1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre anglického zamestnávateľa hľadáme šikovných ľudí do skladov, prípadne do produkcie. Náplňou práce je vykladanie, etiketovanie, balenie, scanovanie a váženie rôzneho druhu tovaru.
Výška mzdy je od £7.50 na hodinu do £11

Práca je vhodná pre mužov, zeny, pary a študentov , ktorí nemajú problém pracovať v rôznych sektoroch spracovania tovaru.
Pracovná doba :
cca 40 hod./ týždenne, v prípade potreby sú možné nadčasy.
Ubytovanie:
Zabezpečené zamestnávateľom v domoch, ktoré sú kompletne zariadené. Kandidáti sú ubytovaní po 2 na izbe alebo podla dohody.
Výška nájmu na týždeň je od 60 do 70 libier.
Doprava do práce je individuálna - chodzou najcastejsie, autobus, vlak, vlastné auto, bicykel.

Mzda je vyplácaná na bankový účet zamestnanca, naša agentúra vybavuje účet alebo OnePay kartu.

- Anglická zmluva na trvalý pracovný pomer
- Zabezpečené ubytovanie a transport z letiska
- Možnosť zdokonalenia sa v cudzom jazyku
- Výplata je každý týždeň na účet kandidáta
- Asistencia počas celej doby pobytu
- Možnosť vrátenia daní na konci roka
- Overený zamestnávateľ
- Možnosť nadčasov
- Zaškolenie v danom obore, platený tréning

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na:
info@vmrecruitment.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.12.2017 (zbývá ještě 73 dnů)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť ktorá pôsobí v oblasti logistiky a distribúcie tovaru ako sú kozmetika, bižutéria , hračky, textil, záhradný tovar a iné sezóne produkty.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VM Recruitment- profesionalné sprostredkovanie prace do zahraničia. Pracovníci agentury maju spolu 15 ročne osobné skusenosti zamestnavania do EU a posobenia mimo Slovenskej Republiky.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

VM recruitment s.r.o
559
97224 Diviacka Nová Ves
ID: 3187912   Datum zveřejnění: 14.9.2017