Lukratívna práca na výletnej lodi (Kuchár )

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
4/4/2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 - 1970eur brutto + tringel 400 - 800eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na 4*/5* riečnych lodiach s nemeckou alebo anglickou klientelou.
Trasa: Nemecko, Holandsko, Švajčiarsko, Rakúsko, Slovensko, Česko, Maďarsko, Balkán.

Pracuje sa v pracovných intervaloch napr. cca 3 mesiace na lodi/2 týždne doma. Obdobie dovolenky/voľna je platené zamestnávateľom. Sezóna začína od konca marca a končí v zimných mesiacoch december/január.

Lodná spoločnosť Vám ponúka prácu v príjemnom rodinnom prostredí

Obsadzovaná pozícia: Kuchár, Cukrár, Pomocný kuchár

. Príprava teplých a studených jedál
• Dodržiavanie vysokých hygienických štandardov.
• Obsluha zahraničnej klientely a komunikácia s nimi.

- hradené zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie
- švajčiarska alebo francúzska zmluva
- prídavky na deti
- cestovné náklady hradené zamestnávateľom
- bonus po ukončení sezóny
- zabezpečené ubytovanie a strava zamestnávateľom
- poskytnutá uniforma
- nárok na platenú dovolenku
- dĺžka sezóny/zmluvy od marca do januára/
- možnosť nástupu počas celej sezóny

Osobný alebo telefonický pohovor so zástupcom našej agentúry

Uchádzačov poprosíme zaslať:
- aktualizovaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku
- referencie
- alebo sa jednoducho a priamo zaregistrovať online na našej web stránke: www.vmrecruitment.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.4.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Lodná spoločnosť, náš klient je nezávislá spoločnosť, ktorá prevádzkuje výletné plavidlá od roku 2000 a zamestnáva už viac ako 1800 ludí z celého sveta.
V posledných rokoch strávili tisíce spokojných cestujúcich na palube našich plavidiel nezabudnuteľný týždeň. Naše lode sú neustále modernizované , aby sa udržali v najvyššej kvalite a službách. Spomedzi mnohých pravidelných hostí, ako aj trvalého rastu našej spoločnosti, nám potvrdzuje, že sme našli správny recept na krásnu dovolenku našich gest s našimi loďami a priateľskými posádkami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť požadovaného jazyka
- pracovné skúsenosti na danej alebo podobnej pozícii
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- chuť pracovať na výletnej lodi

VM Recruitment- profesionálne sprostredkovanie prace do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 15 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky.
Monika 00421 948905430
Nina 00421 911868948

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

559
97224 Diviacka Nová Ves

ID: 3321068   Datum zveřejnění: 14.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   1200 - 1970eur brutto + tringel 400 - 800eur