Reagujte bez životopisu

Holandsko - Lešenári/Montéri

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 - 2 400 EUR/mesiacod €600 na týždeň, podľa obsadzovanej pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a demontáž lešení na staveniskách alebo v Holandských prístavoch
- dodržiavanie stanovených pracovných postupov a dodržiavanie stanovenej kvality vykonanej práce
- inštalácia a montáž hliníkových okien a dverí na budovách.
- aktuálne obsadzujeme pozície: lešenár, montér hliníkových okien a dverí, auto klampiar, automechanik, stolár, murár, maliar, zvárač a iné.

- ubytovanie je poskytnuté a hradené zamestnávateľom
- registrácia na sociálnom a zdravotnom poistení v Holandsku
- výplata každý týždeň na váš bankový účet
- práca na Holandsku pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- asistencia so zakúpením letenky alebo cestovného lístka a s dopravou v Holandsku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Holandská spoločnosť s 15 ročnou praxou v automobilovom, stavebnom a výrobnom odvetví. Práce sú poskytované v Holandsku, aj v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- je potrebná prax v odbore
- pre väčšinu pozícii je potrebná znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka minimálne na základnej úrovni.

VM Recruitment - Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky.
Monika 00421 948905430
Nina 00421 911868948

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

559
972 24 Diviacka Nová Ves
ID: 3764028  Datum zveřejnění: 28.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 100 - 2 400 EUR/mesiacod €600 na týždeň, podľa obsadzovanej pozície