Reagujte bez životopisu

Nemecko- Pomocný pracovník v práčovni €10.05 až €10.58 na hodinu v hrubom

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Hamburg, Nemecko
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Od 10,05 EUR/hod.- 50% bonusový príplatok za prácu v Nedeľu a počas sviatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Nemecku hľadáme šikovných pracovníkov do práčovni v Nemecku. Náplňou práce je obsluhovanie pračiek, žehlenie a príprava čistého prádla rôzneho typu pre rôzne hotelové prevádzky a odberateľov.

Lokalita: Hamburg – Nemecko
Mzda: od €10.05 až €10.58 na hodinu v hrubom (mzda je vyplácaná mesačne)
- 50% bonusový príplatok za prácu v Nedeľu a počas sviatkov

- Prax v odbore nieje požiadavka, zamestnávateľ poskytuje školenie na pracovisku.
- Je potrebná základná znalosť Nemeckého jazyka (máme aj ponuky bez znalosti jazyka v Nemecku )
- Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom v blízkosti miesta práce, vypláca sa z mesačnej výplaty

-práca na nemeckú zmuvu
-kompletné sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie
-ubytovanie sa hradí až z vašej výplaty (ca. 250Eur/osoba/mesiac)
- dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností
- zabezpečené ubytovanie aj transport do Nemecka
- podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
- zálohy možné
- nízke náklady na vycestovanie

Hľadáte prácu v Nemecku? Pracovné ponuky máme aj v inych odvetviach a skladoch .
Zašlite nám Váš životopis [email protected] Určite sa Vám ozveme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hľadáme zamestnancov pre spoľahlivých Nemeckých klientov a zamestnávateľov, ktorí zabezpečujú serióznu prácu v rôznych skladoch, fabrikách, prevádzkach. Zabezpečujú tiež pekné ubytovanie a podporu našich kandidátov počas ich pobytu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.

S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3861381  Datum zveřejnění: 1.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,05 EUR/hod.