Práca v Potravinárskom priemysle, výroba a spracovanie - Holandsko, od €10.05 EUR na hodinu

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď, Podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 10,05 EUR/hod.- Extra príplatky za nadčasy - Extra príplatky za výkonnostne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba rôznych druhov potravín a produktov v potravinárskych závodoch alebo na farmách v Holandsku. Práca na Holandsku zmluvu TPP. Overený Holandsky zamestnávateľ.

- Práca na Holandsku sezónu pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Overený Holandsky zamestnávateľ
- Holandsky ubytovací agenti
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Asistencia pri vybavení zdravotnej poisťovne a účtu v banke
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Holandska
- Cestuje sa v skupinách
- Možnosť nadčasov
- Asistencia so zakúpením letenky alebo cestovného lístka a s dopravou v Holandsku
- Odchody sú každý týždeň do zaplnenia voľných miest

Hľadáte prácu v Holandsku alebo v Nemecku? Pracovné ponuky máme aj v inych odvetviach.
Zašlite nám Váš životopis na [email protected] Určite sa Vám ozveme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.7.2020 (ostáva ešte 26 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Hľadáme zamestnancov pre spoľahlivých Holandských zamestnávateľov, ktorí zabezpečujú serióznu prácu v rôznych fabrikách, prevádzkach, vo výrobe a na farmách. Zabezpečujú tiež pekné ubytovanie a plnú podporu našich kandidátov počas ich pobytu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

- Manuálna zručnosť
- Presnosť
- Flexibilita
- Chuť pracovať

VM Recruitment - Profesionálne sprostredkovanie práce do zahraničia. Pracovníci agentúry majú spolu 20 ročne osobné skúsenosti zamestnávania do krajín EU a pôsobenia mimo Slovenskej Republiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

559
97224 Diviacka Nová Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Schwarzova
Tel.: +421948905430
E-mail: poslať životopis
ID: 3930735  Datum zveřejnění: 29.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 10,05 EUR/hod.