Trainee program pre absolventov vysokých škôl pre oddelenie Výroba v Martine

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Martin, Slovensko
Termín nástupu
1.9.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plat

Mesačná mzda od 1410 €*

*Mesačná mzda obsahuje ZÁKLADNÚ ZLOŽKU MZDY 1227 €,
osobné, skupinové hodnotenie a jazykový príplatok.

Vaše úlohy

-- Spolupracujete na projektoch na odd. Výroba, na implementácií procesného riadenia a podpore pri prehlbovaní koncernového produkčného systému (KPS). Podporujete odd. pri mapovaní procesov organizácie, spracujete dokumentáciu k procesným modelom, navrhujete riešenia a podieľate sa na ich zavádzaní. Prepracujete interné systémy s využitím procesného prístupu, implementujete požiadavky a rozvíjate nové systémy v oblasti KPS.
-- Trainee program je ročný rozvojový program určený čerstvým absolventom VŠ technického zamerania, ktorí chcú rozvíjať svoje odborné znalosti a zaujíma ich ďalší profesijný rast.
-- Cieľom program je pripraviť špecialistov pre odborné útvary Volkswagen Slovakia s možnosťami ďalšieho kariérneho rozvoja.
-- Program začína priamo vo výrobe a pokračuje rotáciami v odborných útvaroch, ktoré procesne súvisia s budúcou pozíciou.
-- Počas Trainee program pracujete na projektoch odborných útvarov. Po absolvovaní program sú kandidáti zaradení na cieľovú pozíciu na odbornom útvare vo Volkswagen Slovakia
-- Záver program tvorí stáž v niektorom zahraničnom závode v rámci koncernu Volkswagen. Súčasťou program sú tiež školenia, jazykové kurzy a rozvojový plán zameraný na posilnenie odborných kompetencií.
-- Obsadzujeme pozície na oddeleniach: údržba, priemyselné inžinierstvo (Bratislava), plánovanie/konštrukcia (nástrojáreň Stupava), výroba, technická kancelária údržby a plánovanie/závodová technika (prevádzka Martin)

Vaša kvalifikácia

-- VŠ vzdelanie II. stupňa, absolvent r. 2018 resp. 2017 technické zameranie štúdia, napr. strojárstvo, technologické stroje a zariadenia, výrobné technológie, konštrukcia, zváranie, spracovanie materiálov, automatizácia, informatika, elektro-zameranie, zabezpečenie kvality, priemyselné inžinierstvo, alebo iný technický smer
-- Nemecký jazyk – mierne pokročilý, anglický jazyk – výhodou
-- Iniciatíva a flexibilita, chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe
-- Schopnosť tímovej práce, zodpovednosť a komunikatívnosť
-- Znalosti MS Office, vodičský preukaz skupiny B

Termín nástupu:
-- September 2018
-- Uzávierka žiadostí je 30.06.2018. Po tomto dátume budeme kontaktovať kandidátov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Trainee program

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3383495  Datum zveřejnění: 9.5.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.