Nákupca

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plat

Základná zložka mzdy od 1394 € brutto v závislosti od kvalifikácie a skúseností*

*Mesačná mzda obsahuje ZÁKLADNÚ ZLOŽKU MZDY od 1394 € brutto,
a VARIABILNÚ ZLOŽKU MZDY (osobné a skupinové hodnotenie).

Obsadzujeme 2 pozície (jedna z toho zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky)

Vaše úlohy

-- Uskutočňujete prieskum trhu a vyhodnocujete trhové potenciály, na základe ktorých realizujete príslušné opatrenia
-- Iniciujete a realizujete výberové konania
-- Vypracovávate porovnania cien ponúkajúcich a dostupných benchmarkov
-- Navrhujete stratégie obchodných rokovaní, ktoré realizujete po odsúhlasení s nadriadeným
-- Prezentujete výsledky rokovaní v lokálnych a koncernových grémiách
-- Sledujete plnenia a platnosti rámcových zmlúv, realizujete opatrenia na zabezpečenie ich priebežnej platnosti
-- Komunikujete s internými zákazníkmi, poskytujete informácie a poradenstvo, vediete reklamačné konania

Vaša kvalifikácia

-- Nemecký a/alebo anglický jazyk aktívne (slovom aj písmom) - pohovor je v nemeckom alebo anglickom jazyku
-- Ukončené vysokoškolské vzdelanie, prípadne stredoškolské, prax nákupcu je výhodou
-- Ekonomický, resp. technický smer odbor výhodou
-- Dobrá znalosť MS Office, SAP FI výhodou
-- Vlastná iniciatíva, tímovosť, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, efektívna organizácia času
-- Ochota učiť sa nové veci

Požiadavky na zamestnanca

Prax na pozícii/v oblasti

Nákup

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3540404  Datum zveřejnění: 15.11.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.