Inžinier kvality v laboratóriu zabezpečenia kvality

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
1 378 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plat

Základná zložka mzdy od 1378 € brutto v závislosti od kvalifikácie a skúseností*

*Mesačná mzda obsahuje ZÁKLADNÚ ZLOŽKU MZDY od 1378 € brutto + osobné a skupinové hodnotenie.

Vaše úlohy

V našom tíme sa na vozidlá pozeráme očami budúceho zákazníka a našou snahou je zabezpečiť jeho maximálnu spokojnosť. Ako jeden z nás budeš mať na starosti vybranú oblasť vozidla, kde budeš riešiť široké spektrum požiadaviek na kvalitu plastových dielov podľa návrhu konštrukcie. Svoje výsledky budeš konzultovať s kolegami tu aj v zahraničí. Neoddeliteľnou súčasťou Tvojej práce bude aj upozorňovať na prípadné nedokonalosti produktov.

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou:
-- plánovať a vykonávať materiálové skúšky na plastoch podľa technických požiadaviek konštrukcie,
-- analyzovať reklamácie z auditu, výroby a od zákazníkov,
-- komunikovať výsledky skúšok s internými zákazníkmi, dodávateľmi a na koncernovej úrovni,
-- vypracovávať laboratórne správy v nemeckom jazyku,
-- pravidelne sériovo kontrolovať materiálové vlastnosti dielov,
-- starať sa o pridelené laboratórne prístroje.

Vaša kvalifikácia

-- ukončené vysokoškolské vzdelanie (makromolekulová alebo analytická chémia výhodou),
-- jazykové znalosti – nemčina slovom a písmom požadovaná, angličtina základy výhodou,
-- skúsenosti s plynovou chromatografiou GC MS výhodou,
-- vhodné pre absolventov, prax výhodou,
-- pokročilé znalosti MS Office,
-- spoľahlivosť, komunikácia, flexibilita, tímová práca, schopnosť samostatne pracovať, skúsenosť s prezentáciou,
-- vodičský preukaz skupiny B.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Zabezpečenie kvality

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3969135  Datum zveřejnění: 16.9.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 378 EUR/mesiac