Vysokoškolák vo výrobe vozidiel počas letných prázdnin

  •  Bratislava, Slovensko
  •  P-28/2021

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko
  • Mzdové podmienky (brutto): 6 EUR/hod.+ príplatky za zmennosť + odmena 100 EUR za odpracovaný celý mesiac
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Volkswagen Slovakia v Bratislave hľadáme nových brigádnikov na pozíciu výrobný pracovník pre montáž vozidiel počas letných prázdnin (jún - september).

Vaše úlohy:
- montujete káblové zväzky,
- montujete podvozkové skupiny a motor,
- montujete interiérové časti automobilov,
- pracujete na výrobnej linke v dvojzmennej resp. trojzmennej prevádzke.

Ranná zmena 6:00-14:00
Poobedná zmena 14:00-22:00
Nočná zmena 22:00-6:00

Iné výhody

Letná celozávodná dovolenka bude v období 30.7.2021 - 15.8.2021.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

študent vysokej školy

Vek: 18-26 rokov (Dohoda o brigádnickej práci študenta - je nutné predložiť potvrdenie o štúdiu)
Manuálna zručnosť, ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke, flexibilita.
V prípade trojzmennej prevádzky je nutné predložiť potvrdenie od všeobecného lekára o spôsobilosti pre prácu v noci.

Referenčný kód pre túto pozíciu: P-28/2021

Naštartujte Vašu kariéru u nás ešte dnes!

Prečo pracovať vo Volkswagen Slovakia?

Lebo získate:
  • dovolenkový príspevok (13. plat)
  • vianočný príspevok (14.plat)
  • odmenu za hospodárske výsledky
  • výber zo širokej ponuky benefitov
  • ubytovanie
  • zmluvnú dopravu
  • výhodné stravovanie
Mám záujem
ID: 4088678  Datum zveřejnění: 8.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 6 EUR/hod.