Inžinier/-ka kvality v laboratóriu zabezpečenia kvality

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 505 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 1830* EUR (*základná zložka mzdy 1505 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na ubytovanie/dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + odmena za hospodárske výsledky spoločnosti. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom tíme sa na vozidlá pozeráme očami budúceho zákazníka a našou snahou je zabezpečiť jeho maximálnu spokojnosť. Ako jeden z nás budeš mať na starosti vybranú oblasť vozidla, kde budeš riešiť široké spektrum požiadaviek na kvalitu plastových dielov podľa návrhu konštrukcie. Svoje výsledky budeš konzultovať s kolegami tu aj v zahraničí. Neoddeliteľnou súčasťou Tvojej práce bude aj upozorňovať na prípadné nedokonalosti produktov.

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou:
- vykonávať materiálové skúšky na plastoch podľa technických požiadaviek uvedených v normách a výkresoch,
- fyzikálno-mechanické analýzy v laboratóriu,
- komunikácia výsledkov skúšok s internými zákazníkmi, dodávateľmi a na koncernovej úrovni,
- zápachové skúšky interiérových dielov a interiéru celého vozidla,
- vypracovávanie laboratórnych správ v nemeckom jazyku,
- starostlivosť o pridelené laboratórne prístroje.

- dovolenkový príspevok (13. plat),
- vianočný príspevok (14.plat),
- možnosť práce formou home office,
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 14:00,
- príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie a mnoho iného.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

makromolekulová alebo analytická chémia výhodou

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť,
- komunikácia,
- flexibilita,
- tímová práca,
- schopnosť samostatne pracovať,
- skúsenosť s prezentáciou,
- skúsenosti s plynovou chromatografiou GC MS výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventov.

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 viac ako 6,5 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami najväčším prispievateľom do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen up!, Volkswagen e-up! a ŠKODA KAROQ. Spoločnosť sa aktuálne pripravuje na nábeh nových produktov Volkswagen Passat a ŠKODA SUPERB. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4411142  Datum zveřejnění: 26.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 505 EUR/mesiac