Špecialista pre zabezpečenie a podporu IT kvality

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 643 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2000* EUR (*základná zložka mzdy 1643 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:

- riadenie dokumentácie IT oddelenia, pravidelné preverovanie dokumentácie (sledovanie KPI),
- správa úložiska dokumentácie IT oddelenia (IT-DMS, Sharepoint online),
- autorstvo / spoluautorstvo vybranej dokumentácie IT oddelenia – Riadenie IT dokumentácie, interné predpisy (v prípade aktívnej znalosti nemčiny aj preklady)
- oboznamovanie s VWSK dokumentáciou na poradách IT vedenia a oboznamovanie vybraných externých firiem,
- pripomienkovanie dokumentácie VW SK,
- komunikácia požiadaviek VWSK dokumentácie/procesov v rámci IT oddelenia (konzultácie, zaškolenia),
- SMK koordinátor – podpora QMS na oddelení, príprava na audity,
- koordinátor pre tému životné prostredie – podpora UMS na oddelení, dokumentácia rizík, cieľov, školenia zamestnancov IT oddelenia,
- zástupca zamestnancov IT oddelenia pre BOZP – administrácia BOZP zápisníkov, školenia zamestnancov IT oddelenia,
- požiarna ochrana – kontaktná osoba, školenia zamestnancov IT oddelenia,
- kontinuálne zlepšovanie, KeyUser ALM (v rámci schvaľovacích Workflow).

- možnosť práce formou home office,
- dovolenkový príspevok (13. plat),
- vianočný príspevok (14.plat),
- príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
- odmena pri pracovnom jubileu,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
- zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, ekonómia, manažment, riadenie kvality

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou:
- znalosť systémov ISO 9001, ISO 27001,
- znalosť ITIL frameworku (IT procesy).

Charakterové vlastnosti:
- štruktúrovaný prístup,
- komunikačné a prezentačné schopnosti (schopnosť presviedčať, ovplyvňovať),
- schopnosť plánovať a riadiť tému samostatne,
- analytické myslenie,
- schopnosť riešiť problémy/výzvy,
- otvorená myseľ.

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4470548  Datum zveřejnění: 22.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 643 EUR/mesiac