SAP HR konzultant junior

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Slovensko
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 939 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2350* EUR (*základná zložka mzdy 1939 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, ročná odmena) - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- spolupráca pri mesačnom zúčtovaní miezd,
- úprava odmeňovacích systémov podľa podmienok v Kolektívnej zmluve,
- sledovanie a kontrola mimoriadnych platieb pri zúčtovaní miezd,
- koordinácia a podpora zmien v SAP HR, testovanie nových funkcionalít,
- prideľovanie oprávnení užívateľom v SAP HR, konzultačná podpora pre užívateľov,
- spolupráca na IT projektoch v celej personálnej oblasti,
- systémová podpora pre interné manažérske systémy.

- dovolenkový príspevok (13. plat),
- vianočný príspevok (14.plat),
- možnosť občasnej práce formou home office,
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 14:00,
- príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie a mnoho iného.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický alebo technický smer s orientáciou na IT

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP HR - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozícia je vhodná aj pre absolventa,
- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, flexibilita,
- analytické a ekonomické myslenie,
- komunikatívnosť, ochota učiť sa nové veci.

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4502753  Datum zveřejnění: 17.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 939 EUR/mesiac