Autoelektronik – analytik predsériových vozidiel

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 939 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2350* EUR (*základná zložka mzdy 1939 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovných činností:
- práca v tíme zodpovednom za oživenie vozidiel v predsériovej a sériovej výrobe,
- analýza komunikácie na zberniciach vo vozidle,
- testovanie nových skúšobných postupov riadiacich systémov vozidla,
- analýza konfiguračných dát riadiacich jednotiek,
- komunikácia s technickým vývojom značiek vyrábaných vo Volkswagen Slovakia, a.s.

- dovolenkový príspevok (13. plat),
- vianočný príspevok (14.plat),
- príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
- odmena pri pracovnom jubileu,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
- zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru (elektrotechnika/ informatika)

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
C++ - Mierne pokročilý
Java - Mierne pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax 1 rok vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou:
- skúsenosti s programovaním v C++, Java, a pod.
- skúsenosti s meracími prístrojmi elektrických a mechanických veličín.

Charakterové vlastnosti:
- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- aktívny prístup k riešeniu komplexných tém,
- technické myslenie,
- komunikačné a organizačné schopnosti,
- flexibilita.

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4526690  Datum zveřejnění: 30.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 939 EUR/mesiac