Power Platform Špecialista

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
podľa dohody
Od 2 317 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2800* EUR (*základná zložka mzdy 2317 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme odborníka s primárnym zameraním na Power Platform, SharePoint, Microsoft 365 do tímu oddelenia IT Projekthaus vo VWSK, ktorý sa bude podieľať na implementácií IT riešení. Požadujeme znalosť technických možností nástrojov dostupných v prostredí Power Platform, znalosť tvorby a parametrizácie rozhraní medzi systémami.

Vašou úlohou bude:
- nastavenie pravidiel tvorby aplikačných riešení v úrovniach Citizen Development a Advanced Development,
- navrhovanie, vývoj, testovanie, nasadenie a dokumentovanie riešení založených na Power Platform, tvorba Power BI reportov,
- odborné vedenie kompetenčného tímu Power Platform zloženého z praktikantov (študentov VŠ) k tvorbe aplikačných riešení,
- spolupráca s IT projektovými manažérmi na interných projektoch a s kľúčovými používateľmi z odborných útvarov pri napĺňaní ich požiadaviek na digitalizáciu a automatizáciu administratívnych procesov
- spolupráca s koncernovými projektovými skupinami, preberanie koncernovej stratégie rozvoja Microsoft Power Platform, aplikovanie stratégie do IT prostredia VWSK, prenos koncernových informácií do IT Tímu,
- poskytovanie podpory koncovým používateľom budúcej samoobslužnej analýzy a digitalizácie,
- trvalý rozvoj zručností, spoznávanie trendov, podpora nasadenia inovatívnych IT riešení s ťažiskom na technológie Power Platform, SharePoint a Microsoft 365.

- možnosť občasnej práce formou home office,
- dovolenkový príspevok (13. plat),
- vianočný príspevok (14. plat),
- príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
- odmena pri pracovnom jubileu,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
- zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika/ ekonómia/ technické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerApps - Mierne pokročilý
Power Automate - Mierne pokročilý
Power BI - Mierne pokročilý
Sharepoint Online - Mierne pokročilý
MS Planner - Mierne pokročilý
MS Forms - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v odbore 3 roky

- zodpovednosť,
- chuť a schopnosť učiť sa a rozvíjať svoje schopnosti,
- flexibilita,
- analytické myslenie,
- schopnosť prijať pridelenú úlohu a dokončiť ju s minimálnym dohľadom,
- prístup orientovaný na klienta,
- dobrá komunikačná schopnosť.

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4535576  Datum zveřejnění: 12.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 317 EUR/mesiac