Výrobný pracovník pre novú karosáreň S3 Beta+

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 392 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 1 650* EUR (*základná zložka mzdy 1 392 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, 13. a 14. plat) + odmena za hospodárske výsledky spoločnosti - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kvalitatívna kontrola vyrábaných karosérií- vizuálne i hmatom,
- nastavovanie dielov karosérie a lícovanie karosérie podľa plánu,
- rozpoznanie a prípadná oprava chýb karosérie vzniknutých vo výrobnom procese,
- nábeh nového modelu v novej prevádzke karosárne, práca s odbornými technológiami,
- každý nový kolega je zaučený na vykonávanú prácu.

- dovolenkový príspevok (13. plat),
- vianočný príspevok (14.plat),
- ubytovanie,
- zmluvná doprava,
- príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
- odmena pri pracovnom jubileu,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
- zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- výber zo širokej ponuky benefitov.

Informácie o výberovom konaní

prax v karosárni výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojársky

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Charakterové vlastnosti:
ochota učiť sa, zodpovednosť, flexibilita, schopnosť rýchlo sa rozhodovať, tímová spolupráca, komunikácia

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Erika Veselá
E-mail: poslať životopis
ID: 4572859  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 392 EUR/mesiac