Plánovanie investícií, zastupovanie počas MD/RD

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Slovensko
Termín nástupu
podľa dohody
Od 2 020 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2400* EUR (*základná zložka mzdy 2020 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava podkladov pre finančné grémiá K-VAI, IAM, IA za jednotlivé značky a projekty,
- Príprava prehľadu investícií a nábehových nákladov podľa jednotlivých projektov a značiek (Kassensturz, Anlaufkosten),
- Investičný controlling –príprava a koordinácia investičného plánovania pre aktuálne a nové projekty,
- Sledovanie a vyhodnocovanie výdajov, viazaností, úspor a voľných zdrojov na investičných projektoch oddelenia plánovania,
- Pravidelná aktualizácia otvorených /uzavretých investičných projektov,
- Spolupráca s oddeleniami controllingu a financií,
- Spracovanie prehľadov, tabuliek a podkladov pre interné/externé účely ,
- Podpora a poradenstvo pre oddelenia plánovania,
- Príprava podkladov pre vedenie oddelenia,
- Objednávanie drobného kancelárskeho materiálu.

- dovolenkový príspevok (13. plat),
- vianočný príspevok (14.plat),
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 14:00,
- ubytovanie / zmluvná doprava,
- príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
- odmena pri pracovnom jubileu,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
- zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
- operatívny lízing, nákup koncernových áut,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP FI - Pokročilý
AVON - Základy

Vodičský preukaz

D

- Schopnosť analytického myslenia, samostatnosť, flexibilita (nasadenie aj v čase presahujúcom rámec pracovnej doby), ochota učiť sa nové veci,
- Prax v oblasti investícií a finančného controllingu vítaná

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4595691  Datum zveřejnění: 2.8.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 020 EUR/mesiac