IT manažér/ -ka konfigurácií

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 959 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2 350* EUR (*základná zložka mzdy 1 959 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa a riadenie konfiguračného manažmentu a jeho procesov. Vyžaduje sa znalosť IT systémov, zariadení, komponentov a väzieb medzi nimi. Zodpovednosť za správnosť a zmysluplnosť spravovaných konfiguračných položiek. Poradenstvo a školenia ostatným IT kolegom,
- Prevádzkovanie a spravovanie konfiguračnej databázy v nástroji Microfocus uCMDB. Evidencia konfiguračných položiek vrátane ich kategórii, atribútov a väzieb,
- Definovanie a dodržiavanie ITIL metrík, reporting na vedúceho,
- Aktívna spolupráca s ostatnými ITIL rolami a internými a externými zákazníkmi a dodávateľmi,
- Realizácia technických zadaní a nákupných procesov viažucich sa na procesy konfiguračného manažmentu a asset manažmentu,
- Zastupovanie proces asset manažmentu, správy IT aktív, procesov objednávania, vyraďovania, šrotácie a zaraďovania do majetku.

- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 14:00,
- príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
- doplnkové dôchodkové sporenie a mnoho iného.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, informatika výhodou

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

- podmienkou je znalosť MS Office, predovšetkým Excel na pokročilej úrovni,
- podmienkou sú základné znalosti programovania,
- skúsenosti so správou a konfiguráciou rozličných IT SW nástrojov sú výhodou.

Charakterové vlastnosti:
- tímový hráč, samostatnosť, zmysel pre detail, analytické myslenie, technické myslenie, zmysel pre zlepšovanie a zdokonaľovanie procesov.

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4747534  Datum zveřejnění: 24.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 959 EUR/mesiac