Podnikový ekológ/ -ička - environmentalista/ -tka

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 959 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2 350* EUR (*základná zložka mzdy 1 959 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie a koordinácia implementácie požiadaviek legislatívy v oblasti životného prostredia pri nových projektoch, procesoch a produktoch,
- spracovanie stanovísk a informácií k plánovaným investičným zámerom a technickým zadaniam z hľadiska životného prostredia (spracovanie v cudzom jazyku),
- koordinácia preberania prevádzok do trvalého užívania z pohľadu životného prostredia,
- sumarizácia požiadaviek a podkladov pre povoľovacie procesy v oblasti životného prostredia,
- koordinácia, sledovanie a kontrola plnenia požiadaviek povolení v oblasti životného prostredia pre nové povolenia,
- sumarizácia požiadaviek povolení, rozhodnutí z hľadiska ŽP a IPKZ (Integrovaná prevencia a kontrola znečisťovania životného prostredia),
- definovanie procesov IPKZ pre zabezpečenie plnenia legislatívy ŽP,
- sledovanie podmienok rozhodnutí pre relevantné zariadenia z hľadiska životného prostredia, delegovanie z nich vyplývajúcich úloh a zodpovednosti, zabezpečovanie kontroly plnenia podmienok týchto rozhodnutí,
- vykonávanie systémového administrátora pre koncernový systém životného prostredia pre vybrané moduly.

- dovolenkový príspevok (13. plat),
- vianočný príspevok (14.plat),
- príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
- odmena pri pracovnom jubileu,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
- zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického / prírodovedného / chemicko-technologického/ právneho smeru

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

- výhodou je prax v oblasti plánovania životného prostredia, plánovacích procesov, hodnotenia projektov z hľadiska životného prostredia,
- podmienkou je aktívna znalosť nemeckého jazyka, keďže pozícia vyžaduje spracovanie odbornej dokumentácie a pravidelnú komunikáciu v nemeckom jazyku),
- schopnosť plánovať a koordinovať ucelenú agendu, zodpovednosť, samostatnosť, tímový duch, dôslednosť, flexibilita, asertivita, organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu, komunikatívnosť, ochota učiť sa nové veci.

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Kuklová
Tel.: +421914774503
E-mail: poslať životopis
ID: 4748286  Datum zveřejnění: 26.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 959 EUR/mesiac