Mechanik/ -čka na oddelenie údržby

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 511 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 1 800* EUR (*základná zložka mzdy 1 511 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, 13. a 14. plat) + odmena za hospodárske výsledky spoločnosti - konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš stredoškolské vzdelanie so strojárskym zameraním a technické myslenie?
Na oddelenie údržby hľadáme kolegov a kolegyne, ktorí sa budú starať o pridelené linky s ohľadom na mechaniku.
Až ťa teda zaujíma práca so špecializovanými technológiami, pošli nám svoj životopis.
Každého nového kolegu si na pozíciu dôkladne zaškolíme, dôležitá je chuť učiť sa nové veci.

Tvojou úlohou bude:
- pravidelná preventívna údržba na pridelených zariadeniach,
- odstraňovanie vzniknutých porúch na zariadeniach,
- predchádzanie vzniku porúch na zariadeniach,
- optimalizácia zariadení,
- oprava náhradných strojov a zariadení,
- evidencia činností v systéme SAP, IH- APP,
- aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami,
- práca vo viaczmennej prevádzke podľa aktuálnych potrieb. Súčasťou toho je i práca v noci.

- dovolenkový príspevok (13. plat),
- vianočný príspevok (14.plat),
- ubytovanie,
- zmluvná doprava,
- príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
- odmena pri pracovnom jubileu,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
- zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky, elektrotechnický

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

- zodpovednosť, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu a záťaži, schopnosť riešiť problémy, kreativita, ochota učiť sa nové veci, technické
myslenie,
- nemecký alebo anglický jazyk je výhodou,
- SAP je rovnako výhodou.

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4757037  Datum zveřejnění: 4.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 511 EUR/mesiac