Špecialista/ -tka pre digitalizáciu HR procesov

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves, Slovensko
Termín nástupu
podľa dohody
Od 2 143 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2 550* EUR (*základná zložka mzdy 2 143 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadíme nového kolegu/ kolegyňu, ktorý/ -á má nadšenie pre digitalizáciu procesov a najmä bohaté skúsenosti s projektovým riadením.

*Aký/ -á by si mal/ -a byť:

Preferujeme samostatnosť a flexibilitu, oceníme organizačné a prezentačné schopnosti a komunikatívnosť.
Dôležitá je skúsenosť s projektovým riadením a silná orientácia v oblasti digitálnych komunikačných systémov.

*Čo od teba očakávame:

Riadenie transformácie novej personálnej politiky.
Hľadáme človeka, ktorý dôkladne identifikuje aktuálne HR procesy a potenciálne oblasti nasadenia digitalizácie, a vyberie pre nás najvhodnejšiu komunikačnú platformu na komunikáciu medzi zamestnancom a zamestnávateľom, s cieľom minimalizovať dopady na životné prostredie.

Navrhovanie nápravných opatrení a zvyšovanie efektivity nastavených procesov.
Rovnako očakávame, že budeš mať dôkladný prehľad v danej oblasti a budeš prichádzať s podnetmi na prípadné zmeny a vylepšenia.

Samostatné riadenie projektu elektronickej komunikácie zamestnávateľa.

*Čo ti ponúkame:

Možnosť podieľať sa na procese transformácie personálnej politiky u stabilného zamestnávateľa,
Priestor na realizáciu a vedenie HR projektu digitalizácie,
Profesionálne zaškolenie a rozvíjanie zručností.

- vyšetrenie Check up- preventívne prehliadky,
- Golem Pass a Multisport,
- príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
- odmena pri pracovnom jubileu,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
- zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- výber zo širokej ponuky benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer/ manažment podniku výhodou

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

- skúsenosť s projektovým riadením a pozitívny vzťah k digitalizácii a IT systémom,
- výhodou je skúsenosť so SAP HR a SAP SuccessFactors, či skúsenosť s AI,
- pokročilé odborné znalosti,
- odborná prax s riadením projektov minimálne 3 roky,

Charakterové vlastnosti:
- komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita,
organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu, schopnosť argumentácie.

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Kuklová
Tel.: +421914774503
E-mail: poslať životopis
ID: 4779988  Datum zveřejnění: 15.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 143 EUR/mesiac