Reagujte bez životopisu

Nákupca / -kyňa

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Od 1 959 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 2 350* EUR (*základná zložka mzdy 1 959 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na dopravu, vianočná a dovolenková odmena) + ročná odmena. Konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budú tvoje úlohy:

- prieskum trhu a vyhodnocovanie trhových potenciálov, definovanie a realizovanie príslušných opatrení s ohľadom na hospodárnosť a zdravú súťaž,
- iniciovanie a realizácia výberových konaní,
- analýza kalkulácií cenových ponúk, vypracovanie porovnania cien a benchmarking,
- identifikácia potenciálov na úsporu nákladov, návrh a realizácia rokovacích stratégií,
- intenzívna spolupráca s nákupnými oddeleniami iných koncernových spoločností, aktívna účasť na workshopoch s kolegami z koncernových spoločností s cieľom výmeny skúseností a informácii vedúcich k optimalizácii cien nakupovaných komodít.

Čo od teba očakávame:

- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou (ekonomická/ technický smer),
- MS Office na pokročilej úrovni (SAP FI je výhodou),
- Nemecký alebo anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- vysoká integrita, vlastná iniciatíva, tímovosť, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, efektívna organizácia času, schopnosť presadiť sa, prezentačné zručnosti, ochota učiť sa nové veci.

Možnosť si nadpracovať hodiny
Vzdelávacie kurzy, školenia
13. plat
Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Príspevok na vzdelanie

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Kuklová
Tel.: +421914774503
E-mail: poslať životopis
ID: 4819458  Datum zveřejnění: 30.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 959 EUR/mesiac