Reagujte bez životopisu

Mzda 1.650 eur! Volkswagen Slovakia hľadá zamestnancov/-kyne na montáž vozidiel.

VOLKSWAGEN SLOVAKIA, a.s.

Miesto práce
Bratislava-Devínska Nová Ves, Bratislava, Slovensko
Od 1 392 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda v prvom roku od 1 650* EUR (*základná zložka mzdy 1 392 EUR, osobné a skupinové hodnotenie, príspevok na ubytovanie/dopravu, 13. a 14. plat) + odmena za hospodárske výsledky spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Volkswagen Slovakia v Bratislave hľadáme nových zamestnancov/zamestnankyne na pozíciu výrobný pracovník pre montáž vozidiel. Na každú činnosť budete zaučený v našom školiacom stredisku a následne v tíme pod vedením skúseného kolegu.

Tvojou úlohou bude:
- montovať jednotlivé diely do vyrábaného vozidla,
- montovať podvozkové skupiny a motor,
- montovať interiérové časti automobilov.

Práca na výrobnej linke je vo viaczmennej prevádzke podľa aktuálnych potrieb.

Čo od teba očakávame:
- manuálna zručnosť, technické myslenie, ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke, chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe, flexibilita.
Dôležitá je ochota učiť sa nové veci. Ďalšie potrebné školenia a preškolenia zabezpečí naša spoločnosť podľa aktuálnych potrieb.

Iné výhody
- vyplácanie mzdy vždy v 3. pracovný deň v mesiaci,
- dovolenkový príspevok (13. plat),
- vianočný príspevok (14.plat),
- možnosť využiť výhodné ubytovanie a zmluvnú dopravu,
- bezhotovostné stravovanie,
- príspevok na zahraničnú rekreáciu do výšky max. 700 EUR pre celú rodinu,
- odmena pri pracovnom jubileu,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na starostlivosť o dieťa do veku 4 rokov v súkromnom zariadení,
- spoločné podujatia pre rodiny zamestnancov,
- zamestnanecký úver, bezúročná pôžička na bývanie,
- príspevok pre darcov krvi a na doplnkové dôchodkové sporenie,
- možnosť využívania firemného zdravotného strediska,
- výber zo širokej ponuky firemných zliav,
- odmena za zaučenie nového zamestnanca, prípadne za nové zlepšovacie návrhy,
- možnosť získať odmenu za odporučenie nového kolegu až do výšky 600 Eur.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Volkswagen Slovakia vyrobil na Slovensku od roku 1991 už viac ako 7 miliónov vozidiel. Je pilierom slovenského exportu, jedným z najväčších súkromných zamestnávateľov v krajine a spolu so svojimi zamestnancami jedným z najväčších prispievateľov do verejných rozpočtov. V Bratislave vyrába automobily Volkswagen Touareg, Audi Q7, Audi Q8, Porsche Cayenne, Porsche Cayenne Coupé, Volkswagen Passat a Škoda Superb. Okrem vozidiel produkuje aj komponenty pre výrobu v martinskom závode.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Záhradníková
Tel.: +421902470182
E-mail: poslať životopis
ID: 4827958  Datum zveřejnění: 13.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 1 392 EUR/mesiac