Projektový manažér

VOLTA Technologies a. s.

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
50 000 Kč/mesiacPlatové podmienky v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovzniknutej českej pobočky etablovanej slovenskej spoločnosti poskytujúcej služby v oblasti zabezpečenia vysokonapäťových a nízkonapäťových inštalácií hľadáme kolegu, ktorý povedie nový tím a preberie zodpovednosť za budovanie novej klientely našej firmy v Českej republike.

Náplň práce:
- Povedieš nový realizačný tím, ako aj projekty v oblasti silnoprúd/slaboprúd
- Na príprave a realizácii projektu budeš spolupracovať s projektantmi, špecialistami engineeringu, nákupom a ďalšími oddeleniami
- Budeš spolupracovať na vyhľadávaní dodávateľov materiálu, služieb a práce
- Budeš priebežne kontrolovať a kompletovať technickú dokumentáciu
- Budeš komunikovať so zákazníkmi, dozerať na dodržovanie zmluvných podmienok, prípadne riešiť reklamácie
- Budeš riešiť personálne otázky realizačného tímu
- Zúčastníš sa kontrolných dní na zákazkách

Uchádzačov prosíme zaslať CV s motivačným listom na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektro-technické zameranie

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Preukázateľné skúsenosti s vedením projektov v oblasti silnoprúdu/slaboprúdu
- Organizačné a vyjednávacie schopnosti
- vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič
- Min. VS vzdelanie II. stupňa, odbor elektro výhodou
- Orientácia v technickej dokumentácii - čítanie v AUTOCAD
- Elektrotechnické vzdelanie, vyhlášku 50/1978 min. § 6

Spoločnosť je etablovaná medzi poprednými stredoeurópskymi hráčmi na trhu poskytovania služieb v oblasti zabezpečenia vysokonapäťových a nízkonapäťových inštalácií. S tým úzko súvisí projektová a výrobno-montážna elektro činnosť.

Každý projekt je pre nás unikátny a ku každému pristupujeme individuálne. Naše dlhoročné skúsenosti, odbornosť našich zamestnancov a technické vybavenie sú hlavnými piliermi našej spoločnosti a vďaka nim máme za sebou množstvo úspešných projektov v každom odvetví nášho pôsobenia.

Našou hlavnou náplňou je komplexné pôsobenie v elektroenergetike a to od projektovej činnosti, cez elektromontáže, výrobu rozvádzačov, následné revízie a servis elektrických zariadení vysokého, nízkeho napätia a slaboprúdových zariadení. Spoločnosť zabezpečuje všetky spomínané činnosti vlastnými kapacitami. Vďaka skúsenostiam našich zamestnancov vieme zaručiť najvyššiu kvalitu a precíznosť prevedenia dodaných prokjektov.

„Neustále sledovanie nových trendov na medzinárodných trhoch nám umožňuje realizáciu našich projektov na špičkovej svetovej úrovni, čo prirodzene vedie k spokojnosti našich zákazníkov. Zároveň nám úcta k tradícii, tím kvalitných odborníkov a roky pôsobenia v energetickom sektore pomáhajú v dosahovaní nášho cieľa.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4532951  Datum zveřejnění: 6.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/mesiac