Можливість для людей з України

Produktový manažér E-commerce (nákupca)

Voltride s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3 2023
1 300 - 3 000 EUR/mesiacVýkonnostné odmeny, práca na živnosť vítaná. Mzda bude závisieť od skúseností a vášho prínosu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov a produktov na zaradenie do ponuky predajní a e-shopu v oblasti elektrických kolobežiek a osobnej elektromobility
- Výber, hodnotenie a rozvoj dodávateľov v oblasti elektrických kolobežiek a osobnej elektromobility
- Správa objednávok u dodávateľov, sledovanie skladových zásob, optimalizácia skladových zásob
- Aktívne jednanie o cenách a dodacích podmienkach s dodávateľmi
- Cenová politika, sledovanie konkurencie, tvorba cenových akcií (pricing review)
- Koordinácia logistických procesov, príprava podkladov na colný proces a pod.
- Udržiavanie vzťahov s dôležitými dodávateľmi
- Príprava podkladov na listing v e-shopoch - popisy produktov, fotografie, parametre (návrhy, tvorba a implementácia listingov nových produktov do portfólia)
- Zodpovednosť za aktuálnosť popisov a parametrov v e-shopoch
- Komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku
- Analyzovanie vyhodnocovanie a reportovanie predajov
- B2B predaj a udržiavanie vzťahov s odberateľmi

Prácu je možné vykonávať z domu.

Práca v úžasnom segmente elektrických kolobežiek a osobnej elektromobility
Dobrý šéf a zábavná práca
Možnosť rozvoja projektu svojou cestou
Služobný telefón a počítač aj na súkromné účely
Možnosť rozvoja a získanie vedúcej pozície
Práca pre spoločnosť s víziou a cieľom stať sa jednotkou nie len u nás doma, ale aj v celej Európe
Prácu je možné vykonávať z domu

Prosíme zaslať životopis a stručný opis, prečo ste na túto pozíciu vhodný kandidát, najmä vaše relevantné skúsenosti k danej pozícii. Ozveme sa iba vyhovujúcim kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, logistika. Skúsenosti a šikovnosť majú pre nás vyššiu hodnotu ako formálne vzdelanie!

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

E-commerce - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Copywriting - Mierne pokročilý
Online Marketing - Základy
Obchodná korešpondencia - Pokročilý
Obchodná analytika - Mierne pokročilý
Sociálne média - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

produktový manažér, nákupca

Počet rokov praxe

5

Vlastný názor a schopnosť ho obhájiť
Ochota makať a podieľať sa na úspechoch aj neúspechoch firmy
Analytické, racionálne myslenie
Skúsenosti s reprezentáciou spoločnosti na obchodných rokovaniach
Prirodzená snaha zlepšovať celú firmu a jej procesy
Ambícia stať sa jednotkou na trhu v Európe

Nájdete nás na www.voltride.sk, voltride.cz, voltride.hu, maxblinker.com, maxblinker.de

Sme experti na elektrické kolobežky a distrubútori tých najlepších značiek, ako napríklad INOKIM, VSETT, ZERO, Nami, Dualtron, E-Twow, či SXT, ale v ponuke máme aj Segway / Ninebot, Egret, Xiaomi, The Urban, HX a ďalšie. Prevádzkujeme viacero predajní a e-shopov v Strednej Európe. Venujeme sa maloobchodu, ale aj veľkoobchodu. V Bratislave máme predajňu na Šumavskej 1 v Ružinove. V roku 2022 sme dosiahli obrat takmer 2,5 milióna eur.
ID: 4507031  Datum zveřejnění: 24.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac