Specialista marketingu receptů

Vorwerk CS k.s.

Místo práce
Pod Pekařkou 1/107, 147 00 Praha 4, Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.12.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Představte si pracovní ráno, kdy se probouzíte s chutí do dalšího dne. Představte si přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde vás to bude bavit. Kolektiv nadšenců, který strhne i vás k flexibilním výkonům. A navíc se všichni okolo baví o receptech, ingrediencích, pokrmech a hlavně o jedinečném kuchyňském přístroji, ve kterém se dá připravit téměř vše.
Specialista marketingu receptů se stará především o receptovou platformu www.cookidoo.cz, její marketingovou a prodejní podporu.
Vaší náplní práce bude:
• Administrace a rozvoj receptové platformy www.cookidoo.cz
• Úzká spolupráce s vývojovým receptovým týmem
• Sledování food trendů a jejich implementace
• Analýza trhu, spotřebitelského chování a prodejních zvyklostí
• On-line podpora a prodej digitálních receptů a cookidoo® členství
• Spolupráce při tvorbě on-line reklamních kampaní
• Pravidelné reporty, sledování KPI´s
• Podpora prodejního týmu
• Tvorba tiskových a propagačních materiálů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 5 týdnů dovolené
• 5 dnů sick days
• příspěvek na životní/penzijní připojištění
• stravenky v hodnotě 100 Kč
• 12 000 Kč v Cafeteria
• 50% sleva na naše výrobky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání
• AJ na výborné úrovně (písemně i ústně)
• Relevantní zkušenost s on-line prostředím a používáním analytických nástrojů
• Zájem o vaření, recepty, stravovací návyky a současné výživové trendy
• Smysl pro humor a schopnosti týmového hráče
• Řidičský průkaz typu B
• Organizační dovednosti, kreativitu, pečlivost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rodinný podnik s tradicí a dlouhodobým výhledem
Díky produkci výrobků výjimečné kvality a ochotě přijímat změny se firma Vorwerk stala úspěšnou mezinárodní společností s úctyhodnou historií. Vorwerk & Co. byl založen v roce 1883 ve Wuppertalu a v průběhu více jak 130 let se z továrny na výrobu koberců rozrostla v široce diverzifikovanou mezinárodní společnost. Více informace na www.vorwerk.cz
ID: 3239154  Datum zveřejnění: 10.11.2017