Instalatér - topenář

VT HRANICE s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Teplická 258, 753 01 Hranice, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební instalatéři (71261)

Pracoviště a kontakty

Firma:VT HRANICE s.r.o., IČ 28651103
Pracoviště:Teplická 258, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup možný IHNED.Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol.

Náplň práce:
- instalace vnitřních rozvodů vody, plynu, ústředního topení; instalace armatur, kotlů, solárních systémů; montáž sanitární keramiky, vodovodních armatur apod.

Požadujeme:
- znalost v oboru instalatérství- topenářství; samostatnost; řidičské oprávnění sk.B, časovou flexibilitu, svářečský průkaz- výhodou, praxe vítána

Nabízíme:
- firemní benefity, zajímavé platové ohodnocení s možností růstu dle výsledků, příspěvek na stravu, práci ve stabilní firmě a s pevným zázemím.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky (PO až Pá v době od 09,00 do 16,00hod.) na čísle 777 214 501 nebo 581 696 420 - pan Jiří Jurča

Pozn.: Osobní návštěvy POUZE po předchozím telefon. dohovoru

Místo výkonu práce: VT HRANICE s.r.o., Teplická č.p. 258, 753 01 Hranice 1

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hranice

číslo volného místa: 11057730729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou