Soustružník kovů - konvenční soustruh su50

VUES Brno s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Mostecká 992, 1 2 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
120 - 125 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů (72231)

Pracoviště a kontakty

Firma:VUES Brno s.r.o., IČ 24308480
Pracoviště:Mostecká 992/26, Husovice, 614 00 Brno 14

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 120 do 125 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme nového kolegu do výroby pro naši provozovnu na Mostecká 26 v Brně. Jde o vlastní obsluhu obráběcího stroje, manipulace s dílci, používání měřidel, čtení výkresové dokumentace a úklid pracoviště
NÁPLŇ PRÁCE:
• soustružení kovů – veškeré soustružnické práce, soustružení povrchů, čel a otvorů
• kuželové soustružení venkovní i vnitřní
• zápichy, vrtání děr, závitování
• práce v lunetě a na trnu
• úpravy dílců, přetáčení svazků
• hrubování a šlichtování plášťů
• soustružení falců na statorech
• přetáčení hotových motorů, opravy dílců.
Práce s měřidly – používání posuvných měřítek, mikrometrů, úchylkoměrů, kalibrů a etalonů.
Dokumentace – čtení výkresové dokumentace, dodržování a vyplňování technologických postupů.
Požadované vzdělání a praxe:
• vyučen v oboru obráběč kovů
• znalost čtení technické dokumentace
• praxe na klasickém soustruhu je podmínkou
Nabízíme:
• Zajímavou práci ve dvousměnném provoze na naší provozovně na ulici Mostecká v Brně
• 7,5 hodinovou pracovní dobu ve dvousměnném provozu
• 5 týdnů volna za kalendářní rok
• odměny ve vazbě na plnění osobních ukazatelů
• závodní stravování za zvýhodněnou cenu
• příspěvek na čištění pracovních oděvů
• příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění nebo na volnočasové aktivity

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11573510769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou