Manipulant/ka - operátor do výroby - křižanov

VV SKLO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ořechovská 551, 594 51 Křižanov, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulační dělníci ve výrobě (93291)

Pracoviště a kontakty

Firma:VV SKLO s.r.o., IČ 26282135, http://www.vvsklo.cz
Pracoviště:VV SKLO s.r.o. - pracoviště, Ořechovská 551, 594 51 Křižanov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:*Požadavky na vhodného kandidáta/ - ku:
- min. vyučení v oboru elektro nebo strojní výhodou
- znalost práce na PC
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- samostatnost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti
- časovou flexibilitu
- řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce:
- manipulace se sklem (vkládání do myčky, ukládání na vozíky ap.)
- příprava skel na vrtání
- základní měření skel
- údržba pracoviště, úklid
Nabízíme:
- zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
- práci v moderním prostředí s moderními technologiemi
- samostatnou a zodpovědnou práci
- motivující platové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity
- nástup možný ihned
Informace o pozici:
Místo pracoviště: Křižanov
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou s možností prodloužení
Požadované vzdělání: min. vyučení
Zadavatel: VV SKLO s.r.o.
Strukturovaný CV a motivační dopis s příslušným heslem zasílejte nejpozději do 30. 11. 2016
Adresa: VV SKLO s.r.o., Ořechovská 551, Křižanov, 594 01
Kontaktní osoba: Ing. Iveta Dvořáková
e-mail: [email protected]
Heslo: VRB

Poslední změna:2016-10-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 11073160713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B