Zástupce vedoucího ovocného sadu pro řízení zem. strojů

VVISS spol. s r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
06.01.2019
Mzdové podmínky (brutto)
plat 1 350,- € HR /po skúšobnej dobe 1 550,- € HR/mesiac (z toho vždy základná zložka mzdy 672 €/mesiac)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Organizování a vyhodnocení práce malých pracovních skupin strojníků a ostatních pracovníků v ovocných sadech v lokalitách Žernov (okres Semily), Choťovice (okres Kolín), Podkost (okres Jičín), Horní Bousov a Lítkovice (okres Mladá Boleslav). Řízení a kontrola provádění údržby, případně objednávání oprav zemědělských strojů. Kontrola a evidence v informačním systému.

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu svůj strukturovaný životopis v českém jazyce spolu s motivačním dopisem, dotazníkem (k dispozici na stažení : http://www.vviss.cz/index.php?lang=cze&scr=1&show=career) a případnými přiloženými skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní společnosti
- výhodný mobilní tarif příspěvek na stravování
- možnost příspěvku na ubytování (3500,- CZK po zkušební době)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

zemědělského nebo technického zaměření (VŠ výhodou)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* uživatelská znalost práce s PC (Excel, Word, Outlook), obecně kladný vztah k informačním systémům
* zkušenosti při řízení malých prac.skupin min. 1 rok
* časová flexibilita / práce v režimu krátký/dlouhý týden
* ŘP sk. B, (C a E výhodou)
* kladný vztah k technice

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma VVISS působí na trhu od roku 1991 a je jedním z největších distributorů a producentů ovoce v ČR a SR.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3564213  Datum zveřejnění: 20.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: plat 1 350,- € HR /po skúšobnej dobe 1 550,- € HR/mesiac (z toho vždy základná zložka mzdy 672 €/mesiac)