Traktorista, mechanik, opravář zemědělských strojů

VVISS spol. s r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
plat 1 400,- € HR při cca 120 MTH (z toho vždy základná zložka mzdy 576 €/mesiac)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zemědelských a speciálních strojů v ovocných sadech v okresech Semily (obec Žernov), okres Mladá Boleslav (obec Horní Bousov), okres Jičín (obec Podkost) a okres Kolín (obec Choťovice). Práce s moderními stroji Class, Fendt (s průměrným stářím do 2 let). Provádění běžných oprav a údržby zemědělských strojů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příspěvek na stravování
- výhodný mobilní tarif
- zázemí stabilní společnosti
- možnost příspěvku na ubytování 3500,- CZK ( po zkušební době)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B, T

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ŘP sk. B a T
- strojní průkaz nebo svářečský průkaz (výhodou)
- časová flexibilita - práce v režimu krátký/dlouhý týden
- odpovědný přístup k práci
- praxe (výhodou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma VVISS působí na trhu od roku 1991 a je jedním z největších distributorů a producentů ovoce v ČR a SR.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3564220  Datum zveřejnění: 20.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: plat 1 400,- € HR při cca 120 MTH (z toho vždy základná zložka mzdy 576 €/mesiac)